Turtles Beach Hotel & Resort

Në një nga pikat më të mahnitshme në Hurghada, ne jemi krenar të prezantojmë për ju turistikun tonë unik të plazhit “Turtles Beach Resort & Hotel”. Një vendpushim i përshtatshëm për të gjitha moshat; teke, çifte dhe familje me një shumëllojshmëri opsionesh të apartamenteve të mrekullueshme pamje nga deti për të zgjedhur nga, studiot, 1 dhomë gjumi, 2 dhoma gjumi dhe 3 dhoma gjumi apartamente me zona të ndryshme.

Turtles Beach Resort ndodhet direkt në frontin e detit të kuq amazing, me plazhin e saj privat ofron një shumëllojshmëri të apartamenteve që i përshtatet të gjitha nevojave dhe buxheteve; nga një studio komode e vogël me pamje nga kopshti deri në një apartament nën çati luksoze me pamje nga deti, dhe ofron qëndrimin e saj shumë objekte ekskluzive.

Turistik jonë është e vendosur në zonën Al Ahyaa, zona më e ardhshme që vjen në Hurghada. Një zonë shumë e qetë por ende pranë të gjitha shërbimeve dhe vendeve tërheqëse në Hurghada. Aeroporti dhe qyteti i poshtëm i Hurghada janë vetëm disa kilometra larg.

Vendi ideal i vendpushimit dhe çmimet e saj konkurruese dhe cilësinë e mirë të objekteve që ofrojnë turistik, bëjnë blerjen e një apartamenti në Turtles Beach opsioni më i mirë për një shtëpi pushimi të dytë dhe një mundësi e madhe për investime.

Cfare ne ofrojme

Plazh privat

Pronarët në vendpushimin tonë mund të gëzojnë plazhin tonë privat që është ekskluzive vetëm për pronarët dhe rezidencën e hotelit. Guest ynë mund të gëzojnë të gjithë ditën nën motit me diell në shtretër diellit dhe cadra në plazh ose mund të notuar në ujë të pastër të detit të kuq në frontin e tyre dhe të gëzojnë snorkeling ose zhytjeje ose libër udhëtime detit nga tavolina ekskursion në plazh .

Pishina të ndezur dhe xhakuzi

Turtles Beach Resort dhe Hotel kanë 3 pishina, pishina kryesore jonë e cila është në plazh është bërë nga forma e breshkave, dhe çdo këmbë e breshkave është një pishinë e vogël me aktivitet të vet, brenda pishinës kryesore ka një vend privat për fëmijët dhe ka një xhakuzi të veçantë të veçantë për t’u çlodhur dhe për të shijuar motin, e bashkangjitur në pishinë kryesore është pishina e pishinës në mënyrë që të mund të porositni pije freskuese për të përfunduar përvojën relaksuese. Gjithashtu aty janë dy pishina brenda vendpushimit midis ndërtesave të cilat kanë mundësinë të ndezen në kohën e dimrit. Nga të gjitha pishinat e notit ka shtretër dhe cadra për një ulje moderne dhe të relaksuar dhe një atmosferë të relaksuar.

Restorante dhe bare

Mysafirët tanë mund të shijojnë ushqime të shijshme dhe të shijshme në ndonjë nga restorantet dhe baret tona, restorantin e plazhit dhe barin që është direkt në plazh, restorantet ofrojnë një shumëllojshmëri të pjatave orientale dhe evropiane që i përshtatet të gjitha shijet me çmime të arsyeshme, Të tjera restoranti është restoranti i sipërm i kulmit i cili do të jetë në çatinë e ndërtesës A, pas një dite të gjatë me diell në plazh restoranti i kulmit të lartë do të jetë opsioni më i mirë për të shijuar një vakt të këndshëm me një atmosferë të qetë dhe relaksuese me detin panoramik

Shërbimet me qira dhe paketat e mobiljeve:

Për ta bërë më të lehtë për klientët tanë dhe për të bërë maksimumin nga kthimi i investimeve të tyre në vendpushimin tonë, ne u ofrojmë pronarëve paketat opsionale të mobiljeve me stile dhe kategori të ndryshme që u përshtaten të gjitha shijeve dhe buxheteve, ne gjithashtu ndihmojmë klientët tanë nëse ata duan të menaxhojnë me qira vetë apartamentin e tyre me kusht që shërbimi i mbajtjes së shtëpisë dhe dorëzimi i çelësave.
Gated dhe komunitetit ndërkombëtar

Një nga karakteristikat tona unike që na dallon nga të gjitha vendpushimet e tjera në Hurghada është komuniteti ynë ndërkombëtar i orientuar, pronarët e resortit deri tani vijnë nga shtrirja e vendeve të ndryshme dhe kombësia nga e gjithë bota me shumicën e komunitetit evropian, ndryshimet tona të ndryshme klientët e orientuar na kanë dhënë besimin e tyre dhe kanë zgjedhur Turtles plazh turistik dhe hoteli të jetë pushimi i tyre i dytë në shtëpi dhe destinacioni i tyre për investimet e tyre, me 24 orë sigurinë dhe kompleksin e kantierëve, pronarët tashmë kanë filluar të shijojnë disa nga objektet tona të ndryshme në një atmosferë dhe komuniteti ndërkombëtar rreth tyre që i dha pushimet e tyre një përvojë shtesë. Nëse qëllimi juaj nga pushimet është të relaksoheni dhe të qetësoheni ose të jeni aktivë dhe aventureske, gjithçka mund të plotësohet në Turtles Beach resort përmes plazhit tonë privat dhe pishinave dhe spa qendër dhe atmosferë të relaksuar ose përmes aventurave në det të kuq nga zhytja, snorkeling dhe kite surfing dhe al kështu që përmes palestër dhe palestër tonë dhe tavolinë ekskursion.